Gökberk Demirci Kimdir?

Gökberk Demirci Kimdir?

Gökberk Demirci Kimdir?

İstenmeyen bir evlilik ve akabinde gelen güçlü ve güzel bir aşk hikâyesi. Emir Tarhun ve Reyhan Tarhun’un kimi zaman fırtınalı kimi zaman durgun bu aşkı, izleyiciyi ekrana çekiyor. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi ile özellikle kadınların gözdesi olan Gökberk Demirci kimdir? Kısaca hayatı ve rol aldığı yapımlar.

Genç Kızların Gözde İsmi

Yemin dizisindeki Emir Tarhun rolüyle herkesin hayranlığını kazanan Gökberk Demirci, 1989 İzmit doğumlu. Aslen Adana’lı olan Demirci, Terazi Burcu. Ela gözlü yakışıklı oyuncunun boyu ise 1.81

 

 

Cengiz Küçükayvaz tiyatrosunda oyunculuk dersleri alan Gökberk Demirci, sportmen bir kişiliğe sahip. Bölgeler arası düzenlenen Marmara bölgesi turnuvalarındaki Kick Box müsabakalarında 3. oldu.

Rol Aldığı Sinema Filmleri

Sinema alanında ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Karcı’nın yaptığı komedi- western türündeki Demir Atlı Gringo filminde gerçekleştiren Demirci, 2017 yılında Yıldızlarda Kayar filminde rol aldı. Şimdilik son film projesi ise 2017 yapımı Malazgirt 1071- Sultan Alparslan oldu. Başka bir film projesi olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Rol Aldığı Diziler

İlk dizi oyunculuk denemesini 2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisi ile yapan yakışıklı oyuncunun ikinci dizi tecrübesi, 2013 yılında Osmanlı’da Derin Devlet dizisi ile oldu. 2016 yılında sevilen dizi Adını Sen Koy’da Kılıç karakteri ile sempati toplayan oyuncu yine 2016 yılında Hayatımın Aşkı adlı dizide Adil karakterine can verdi. 2017 yılında izlenme oranı yüksek efsane dizilerden olan Arka Sokaklar’da yer aldı. En son 2019 yılında Yemin dizisindeki Emir Tarhun rolü ile kalplerde derin bir iz bıraktı. Genç oyuncunun başka bir dizi projesi olup olmadığı henüz bilinmiyor.  

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.