Kızım Dizisi ve Oyuncuları

Kızım Dizisi ve Oyuncuları

Her cuma, TV8 ekranlarında izleyiciyi ekrana bağlayan bir dizi yayınlanıyor. Kızım dizisi. Yapımcılığını ünlü yapımcı Fatih Aksoy, yönetmenliğini de Gökçen Usta’nın üstlendiği Kızım dizisi, hasta bir kız çocuğu ile babasının kimi zaman eğlendiren, kimi zaman dokunaklı hikâyesini anlatıyor.

Kızım Dizisi Oyuncuları ve Hikâyesi

Kızım dizisi, yayınlandığı her cuma günü, çok iyi bir izleyici kitlesine sahip. Oyuncuları ise dizi ve sinema dünyasının sevilen oyuncularından oluşuyor. Farklı bir hikayesi var. Küçük oyuncu Beren Gökyıldız, Öykü karakterine can veriyor. Öykü, hasta bir kız çocuğudur. Doğduğu zaman, annesi tarafından, teyze dediği kadına terk edilmiş ve teyzesi onu hasta olduğunu öğreninceye kadar büyütmüştür. Öykü çok nadir bir hastalığa yakalanmıştır. Bu hastalık neticesi, ileriki zamanlarda hafızasını yitirecek, bağışıklığı azalacak ve kimseyi hatırlayamayacak hale gelecektir. Öykü’ nün varlığından babası Demir ( Buğra Gülsoy) ‘un haberi yoktur. Ta ki bir mektup ile Öykü çıkıp gelene kadar. Öykü’nün velayetini ilk başta hapse girmemek için alan Demir için zor anlar, Öykü’nün hastalığını öğrendiği andan itibaren başlayacaktır. Aşk derecesinde tutkunu olduğu kızının hayatta kalması için, her şeyi yapmaya hazırdır.

Her Karakteri Farklı Bir Hikâye

Demir ve can dostu Uğur ( Tugay Mercan) ile birlikte çok sevdikleri Öykü’nün yaşaması ve mutlu olması için gereken her şeyi yapmaya kararlıdırlar. Uğur’un sevdiği kadın ise Öykü’nün ilkokul öğretmeni güzeller güzeli Sevgi hanımdır. Sevgi’nin babası baş komiserdir ve defalarca Demir ve Uğur’u nezarete atmıştır. Bu sebeple kızı ve Uğur arasındaki ilişkiye onay vermemektedir. Uğur annesi ile birlikte yaşamaktadır. Uğur’un annesi Müfide Hanım karakterine usta oyuncu Suna Selen hayat vermekte. Öykü, çok sevimli bir kızdır. Bu yüzden seveni çoktur. Ama anlaşamadığı iki kişi vardır. Sınıf arkadaşı ve kötü kalpli bir kız olan İlayda ve Demir’in bir zamanlar birlikte çalıştığı, ancak şimdilerde düşmanı olan Cemal. Sevilen oyuncu Serhat Teoman’ın hayat verdiği Cemal karakteri, Demir’ den intikam almak için her şeyi yapacak bir adamdır. Yaptığı işlere Öykü’yü de dâhil edince Demir, koruma kalkanlarını çalıştırır. Cemal, Öykü’ye zarar vermesin diye her şeyi yapar. Candan ise

( Leyla Lydia Tuğutlu) bir veterinerdir. Öykü’yü tanıdıktan sonra hayatı değişmiştir. Küçük yaşta ölen kız kardeşinin yerine Öykü’yü koymuş, hastalığını öğrendikten sonra Öykü’nün iyileşmesini sağlamak için tüm imkânlarını kullanmıştır. Buna çok sevdiği arabasını satmak ta dâhil. Candan, Öykü' nün sarpa saran velayet davasına bir son vermek için, Demir ile evlenerek, Öykü’nün velayetini de kazanmıştır. Demir, Uğur ve Candan. Bu üçlünün artık tek bir amacı vardır. Öykü’yü iyileştirmek. 

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.